GC Energy działa w sektorze inwestycji przemysłowych w kraju i za granicą.

Specjalizujemy się w montażu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej oraz AKPiA. Budujemy elektrownie, terminale LNG i obiekty przemysłu petrochemicznego. Działamy również dla branży IT i automotive.

Zakres obowiązków

  • montaż tras kablowych
  • prefabrykacja konstrukcji wsporczych
  • układanie kabli w trasach i kanałach kablowych według schematu
  • przestrzeganie zasad i przepisów BHP obowiązujących w przedsiębiorstwie i na budowie

Wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewne
  • praktyczne doświadczenie w pracy na budowach przemysłowych
  • praktyczna umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • dyspozycyjność do pracy na kontraktach w systemie 6/1

Mile widziane:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia SCC/VCA (możliwość uzyskania w firmie)

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, kompetencji i efektywności
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe NNW
  • zakwaterowanie oraz dojazdy do i z pracy, za które nie płacisz
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie
  • stałą opiekę koordynatora

Kontakt

Pola oznaczone symbolem * są polami wymaganymi.

Usuń

CV - plik w formacie .pdf, doc lub docx; maksymalna waga pliku 2MB

Katalog ofert pracy