Trwa ładowanie strony...

en_GBpl_PLuk

Kierowca kat. C + HDS

Firma:

GC Energy

Lokalizacja:

Turów

Data ważności:

2019-08-16

Nr referencyjny:

3782

Rodzaj pracy:

stała

Ilość wakatów

1

Zakres obowiązków obejmuje min.:

  • nadzór nad załadunkiem oraz pomoc przy rozładunku
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z przewozami oraz prowadzeniem pojazdu
  • dbanie o sprawność techniczną pojazdu

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C
  • uprawnienia HDS
  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • dyspozycyjność do pracy na kontraktach w kraju i za granicą

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zakwaterowanie oraz dojazdy do/z pracy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz zapewniające bezpieczeństwo pracy
  • przejrzystą ścieżkę kariery
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, obejmujących: imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, adres do korespondencji, fotografia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, adres e-mail, numer telefonu, przez GC Energy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Połonińskiej 15, 35-317 Rzeszów, KRS 0000237487, NIP nr 5170135842, dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszelkich procedur rekrutacyjnych prowadzonych przez tę spółkę – zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.