Trwa ładowanie strony...

en_GBpl_PLuk

Specjalista ds. rekrutacji

Firma:

GC Energy

Lokalizacja:

Rzeszów

Data ważności:

2019-07-15

Nr referencyjny:

3777

Rodzaj pracy:

stała

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis projektu:

Poszukujemy pro aktywnych i pozytywnie nastawionych osób, które chciałyby mieć swój wkład w tworzeniu wdrażanego obecnie w naszej firmie programu dobrych praktyk HR, opartych na najlepszych rozwiązaniach z zakresu obsługi klienta wewnętrznego oraz nowoczesnych narzędziach IT. Udział w projektach rekrutacyjnych, będących częścią szerszej kampanii employer brandingowej, prowadzonej za pośrednictwem GRUPY 590, daje szansę na pozyskanie cennego doświadczenia w zakresie projektowania, wdrażania i oceny działań w dziedzinie candidate experience.

Zakres obowiązków obejmuje min.:

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym udział w nieszablonowych kampaniach angażujących kandydatów
  • pozyskiwanie i weryfikacja aplikacji na stanowiska liniowe, specjalistyczne i menedżerskie z branży elektrycznej, w ramach realizowanych inwestycji (montaż AkpiA i instalacji elektrycznych w rafineriach, elektrowniach, terminalach LNG i innych obiektach przemysłowych)
  • budowanie trwałych i pozytywnych relacji z kandydatami na każdym etapie współpracy
  • aktualizowanie i weryfikacja bazy kandydatów
  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • pomoc w kreowaniu ścieżki rozwoju przyszłych pracowników i oceny powdrożeniowej
  • raportowanie do zarządu wskaźników KPI i ROI z zakresu rekrutacji
  • wsparcie w budowaniu wewnętrznego programu dobrych praktyk HR (employer branding, wdrożenie pracowników, ścieżki kariery, obsługa klienta wewnętrznego)

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w samodzielnym projektowaniu i prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska liniowe, specjalistyczne i menedżerskie (mile widziany udział w obsłudze projektów zagranicznych)
  • praktyki w pozyskiwaniu kandydatów z rynku technicznego (branża elektryczna, metalowa, budownictwo lub produkcja)
  • znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (znajomość j. włoskiego będzie dodatkowym atutem)
  • nastawienia na aktywne budowanie bazy kandydatów i dbałość o trwałe relacje
  • doświadczenia w kreowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy i zwiększenie jego rozpoznawalności
  • gotowości do pracy pod presją czasu, w dynamicznym środowisku pracy
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, szczególnie pakietu MS Office

Oferujemy:

  • wynagrodzenie, które wspólnie uznamy za właściwe odzwierciedlenie posiadanych kwalifikacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • otwartość na zgłaszane pomysły i sprawdzone praktyki oraz wsparcie w ich realizacji
  • możliwość aktywnego udziału w prowadzonej kampanii employer brandingowej i innych projektach HR
  • wsparcie młodego i doświadczonego zespołu skoncentrowanego na realizację wspólnych celów
  • możliwość sfinansowania szkoleń podnoszących twarde kwalifikacje i umiejętności miękkie

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, obejmujących: imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, adres do korespondencji, fotografia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, adres e-mail, numer telefonu, przez GC Energy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Połonińskiej 15, 35-317 Rzeszów, KRS 0000237487, NIP nr 5170135842, dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszelkich procedur rekrutacyjnych prowadzonych przez tę spółkę – zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.