Trwa ładowanie strony...

en_GBpl_PLuk

Specjalista ds. zakupów

Firma:

GC Energy

Lokalizacja:

Rzeszów

Data ważności:

2019-05-31

Nr referencyjny:

3769

Rodzaj pracy:

stała

Ilość wakatów

1

Miejsce pracy: Polska – siedziba Firmy w Rzeszowie

Zakres obowiązków:

  • terminowa realizacja dostaw i nadzór nad przebiegiem całego procesu zakupów materiałów i narzędzi niezbędnych do prowadzenia bieżącej działalności operacyjno-usługowej
  • zapewnienie efektywnej współpracy i najwyższego poziomu obsługi klientów wewnętrznych
  • dobra znajomość bazy dostawców
  • wiedza o procesach dotyczących zakupów
  • wiedza z zakresu dokumentacji technicznej i wymagań jakościowych
  • wiedza techniczna o produktach i technologii wytwarzania wyrobów
  • audytowanie, ocena i rekomendacja wyboru dostawców
  • poszukiwanie nowych, alternatywnych dostawców
  • optymalizacja kosztów zakupu materiałów i narzędzi, negocjacje warunków dostaw
  • umiejętność planowania, prowadzenia analiz i formułowania wniosków
  • udział w nowych wdrożeniach
  • nadzór nad przestrzeganiem Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001 i 14001 w Dziale Zakupów

Od kandydatów oczekujemy:

  • realizacja planu zakupów poprzez zarządzanie zamówieniami i zmianami do zamówień
  • koordynowanie działań dostawców
  • ofertowanie materiałów i usług oraz ciągłe poszukiwanie tańszych źródeł dostaw
  • rozwiązywanie problemów jakościowych
  • nadzorowanie procesu przyjęcia materiałów / usług
  • koordynowanie transportów, odpraw celnych oraz zapewnianie spełnienia wymagań Wewnętrznego Systemu Kontroli Obrotu
  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w Dziale Zakupów
  • znajomość branży: elektronarzędzia
  • sumienność, obowiązkowość i systematyczność
  • zdolności organizacyjnych, planowania i umiejętności zarządzania czasem
  • zdolności negocjacyjnych
  • biegła obsługa komputera
  • znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego

Co firma oferuje:

  • interesującą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć
  • ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • szansę na rozwój kariery zawodowej wraz z budowaniem nowego przedsiębiorstwa

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, obejmujących: imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, adres do korespondencji, fotografia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, adres e-mail, numer telefonu, przez GC Energy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Połonińskiej 15, 35-317 Rzeszów, KRS 0000237487, NIP nr 5170135842, dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszelkich procedur rekrutacyjnych prowadzonych przez tę spółkę – zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.