Trwa ładowanie strony...

en_GBpl_PLuk

Elektromonter

Firma:

GC Energy

Lokalizacja:

Projekty krajowe i zagraniczne

Data ważności:

2018-06-30

Nr referencyjny:

3712

Rodzaj pracy:

stała

Ilość wakatów

10

Zakres obowiązków:

  • Montaż przemysłowych instalacji elektrycznych, w tym:
    • układanie kabli w trasach i kanałach kablowych, rowach kablowych a także rurach osłonowych (stalowych i PVC),
    • podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych,
  • Próby i pomiary elektryczne.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Aktualnych uprawnień SEP,
  • Znajomości montażu i łączenia szaf sterowniczych,
  • Biegłej znajomości schematów elektrycznych (czytanie) i umiejętności samodzielnej pracy na ich podstawie (podłączenia, montaż układów),
  • Doświadczenia w zakresie obróbki kabli sterowniczych,
  • Praktycznego doświadczenia w pracy na budowach z branży energetycznej (elektrownie, elektrociepłownie, rafinerie, przepompownie gazu, terminale LNG),
  • Dyspozycyjności (praca na budowach krajowych i zagranicznych).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,
  • Zakwaterowanie oraz dojazdy do/z pracy,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Możliwość rozwoju i budowania kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, obejmujących: imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, adres do korespondencji, fotografia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, adres e-mail, numer telefonu, przez GC Energy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Połonińskiej 15, 35-317 Rzeszów,  KRS 0000237487, NIP nr 5170135842, dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszelkich procedur rekrutacyjnych  prowadzonych przez tę spółkę – zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.