Aktualne oferty pracy - GC ENERGY | PL | Services for Power Plants and Refineries

Trwa ładowanie strony...

en_GBpl_PLuk

Specjalista ds. serwisu zaworów

Firma:

GC Energy

Lokalizacja:

Rzeszów

Data ważności:

2018-04-30

Nr referencyjny:

3686

Rodzaj pracy:

stała

Ilość wakatów

2

Miejsce pracy: Rzeszów

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu działania
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i awansu na stanowisko Kierownika serwisu zaworów
  • Pakiet szkoleń finansowanych przez pracodawcę
  • Ciekawą pracę na najnowszej generacji urządzeniach w nowoczesnym laboratorium

Główne obowiązki:

  • Przeglądy urządzeń sterujących i siłowników oraz ocena stanu technicznego armatury
  • Przeglądy, konserwacje zaworów
  • Naprawy (demontaż, czyszczenie, szlifowanie, docieranie powierzchni uszczelniających)
  • Wykonanie badań w zakresach ciśnień – gaz do 300 bar i ciecz do 390 bar
  • Kalibracja zaworów bezpieczeństwa (nastawa początku otwarcia i szczelność zamknięcia)
  • Próby szczelności korpusu i zamknięcia armatury odcinającej i regulacyjnej
  • Sporządzenie dokumentacji z przeprowadzonej diagnostyki

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w zakresie remontów, przeglądów, modernizacji, renowacji, napraw i diagnostyki technicznej armatury przemysłowej (zaworów bezpieczeństwa, regulacyjnych odcinających, zasuw) oraz napędów i pozycjonerów
  • Umiejętności obsługi urządzeń służących do remontów zaworów
  • Znajomości obsługi stanowisk do badania zaworów, w tym znajomości oprogramowania do diagnostyki zaworów (mile widziana znajomość systemu Ventil)
  • Znajomości zasady działania zaworów bezpieczeństwa, odcinających i regulacyjnych
  • Umiejętności sprawdzenia i oceny stanu technicznego armatury
  • Doświadczenia w kalibracji zaworów bezpieczeństwa

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze przenośnych systemów do badania zaworów PSV i regulacyjnych.
  • Znajomość języka angielskiego lub włoskiego.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, obejmujących: imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, adres do korespondencji, fotografia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, adres e-mail, numer telefonu, przez GC Energy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Połonińskiej 15, 35-317 Rzeszów,  KRS 0000237487, NIP nr 5170135842, dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszelkich procedur rekrutacyjnych  prowadzonych przez tę spółkę – zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.