Trwa ładowanie strony...

en_GBpl_PLuk

Specjalista ds. AKPiA

Firma:

GC Energy

Lokalizacja:

Projekty krajowe i zgraniczne

Data ważności:

31.11.2017

Nr referencyjny:

3651

Rodzaj pracy:

stała

Ilość wakatów

2

SPECJALISTA DS. AKPiA

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie pomiarów i opracowywanie protokołów pomiarowych;
  • Montaż i kalibracja urządzeń AKPiA;
  • Kontrola pracy systemów AKPiA;

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy poza miejscem zamieszkania (praca na budowach krajowych i zagranicznych);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Bogate doświadczenie w zakresie montażu aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki;
  • Znajomość zagadnień związanych z kalibracją przyrządów pomiarowych (przetworniki ciśnień, przepływu, poziomu, temperatury);
  • Umiejętność obsługi komunikatorów i kalibratorów przemysłowych;
  • Aktualne uprawnień

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Legalne zatrudnienie;
  • Stabilizację zawodową.

Prosimy o dopisane następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z poźn.zm.)”. Klauzula musi być podpisana.