Trwa ładowanie strony...

en_GBpl_PLuk

Lider ds. HR

Firma:

GC Energy

Lokalizacja:

Rzeszów

Data ważności:

31.11.2017

Nr referencyjny:

3649

Rodzaj pracy:

stała

Ilość wakatów

1

Zadania:

  • Koordynowanie współpracy działu logistyki personalnej z Project Manager’ami i/lub kierownikami innych działów,
  • nadzorowanie i udział w procesach rekrutacyjnych,
  • kontrola prawidłowej adaptacji nowych pracowników w miejscu pracy, współpraca z ich przełożonymi, informacja zwrotna od nowo-zatrudnionych
  • współpraca z agencjami zatrudnienia, urzędami, uczelniami i szkołami
  • planowanie i wdrażanie działań zmierzających do poprawy wizerunku firmy jako pracodawcy (employer branding),
  • prowadzenie kampanii rekrutacyjnych i reklamowych – ogłoszenia na portalach rekrutacyjnych, stronie www, portalach społecznościowych, w prasie i innych mediach
  • opracowywanie raportów i analiz dotyczących wskaźników rekrutacji i zatrudnienia wg. bieżącego zapotrzebowania,
  • inicjatywa we wdrażaniu wewnętrznych projektów i programów HRowych (komunikacja, zarządzanie talentami, motywowanie, itp.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka włoskiego w stopniu bardzo dobrym (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość przepisów związanych z delegowaniem pracowników do pracy na terenie UE w ramach swobody świadczenia usług,
  • Dobra znajomość programu Excel,
  • Umiejętność współpracy w zespole i duże zdolności interpersonalne,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale HR lub wykształcenie z psychologii lub nauk pokrewnych
  • Nastawienie na realizację celu, samodzielność i sumienność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej, rosnącej pozycji na rynku, cieszącej się dobrą opinią wśród swoich Klientów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość wykorzystania posiadanych kompetencji do realizacji codziennych zadań i własnych pomysłów
  • Nowe wyzwania w międzynarodowym środowisku pracy
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole młodych pracowników
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego

Prosimy o dopisane następującej klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych ZaDz.U. nr 133 poz. 883 z poźn.zm.). Klauzula musi być podpisana.