Trwa ładowanie strony...

en_GBpl_PLuk

Elektromonter

Firma:

GC Energy

Lokalizacja:

Projekty krajowe i zgraniczne

Data ważności:

31.12.2017

Nr referencyjny:

3638

Rodzaj pracy:

stała

Ilość wakatów

10

Zadania:
-Montaż przemysłowych instalacji elektrycznych, w tym:
-układanie kabli w trasach, kanałach, rowach kablowych a także rurach osłonowych – stalowych i PVC
-podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych
-próby i pomiary elektryczne

Od kandydatów oczekujemy:
-aktualnych uprawnień SEP;
-znajomości montażu i łączenia szaf sterowniczych;
-biegłej znajomości schematów elektrycznych (czytanie) i umiejętności samodzielnej pracy na ich podstawie (podłączenia, montaż układów);
-doświadczenia w zakresie obróbki kabli sterowniczych;
-dyspozycyjności

Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
-wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,
-zakwaterowanie oraz dojazdy do/z pracy,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Klauzula musi być podpisana.